The Best Forever

JOSEF CIGÁNEK BAND

Josef Cigánek, Jaroslav Jeff Novák, Jiří Blažek

 

Josef Cigánek Band - Youtube

Josef Cigánek Band - Youtube

Josef Cigánek Band - Youtube

  Josef Cigánek Band - Soundcloud

Josef Cigánek Band - Soundcloud

Josef Cigánek Band - Soundcloud

 

JCBand foto 6_2017.jpg

 

 

Josef Cigánek - bicí

Po koncertování se špičkami české popové scény (Karel Gott, Michal David, Helena Vondráčková, aj.) a účasti v rockových kapelách a projektech (Team, Krucipüsk, Tango, Andrej Romanov, Aleš Brichta, Roman Dragoun Rock Band, Georgen, Titanic, Silent Session, Walda Gang, aj.), a také po premiéře svého bubenického projektu Classic Jam, posouvá i nadále Josef Cigánek hranice svého jedinečného nástroje a k tomu si přizval, podle svého názoru, ty nejlepší hudebníky a vytvořil Josef Cigánek Band – progresivní instrumentální hudební projekt postavený především na vlastních autorských skladbách.

Jaroslav Jeff Novák - kytara

Student Církevní Konzervatoře v Opavě. Kapely a projekty: Venefica, Mad Lovers, James D.S., Perseus, David Spilka akustic project, Jamr´s, Metropolitní Symfonický Orchestr Brno. V roce 2015 společně s Richardem Mlynářem zkomponoval hudbu k baletnímu představení Faust, které v premiéře uvedlo Slezské divadlo v Opavě. 

Jiří Blažek - baskytara

Kapely: Wayn, Georgen, Piran, Úplně rovný banán, Argema, Forum, Area 51, Premier, Toujours, Adam Kukačka band, Slepá kolej, aj.  Věnuje se i pedagogické činnnosti.