Film Music Night

Film Music Night bez partneru maly plakatImpozantní audiovizuální šou Varhana Orchestroviče Bauera a Josefa Cigánka spolu s Okamžitým Filmovým Orchestrem a jejich hosty.

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebních skladatelů současnosti a jedinečný dirigent Varhan Orchestrovič Bauer se svým Okamžitým Filmovým Orchestrem (OFO) a absolutní česká bubenická špička Josef Cigánek, vám za přítomnosti svých hostů, kterými jsou nejvýznamější česká violistka Jitka Hosprová a majitelka jednoho z nejúžasnějších operních hlasû sopranistka Lucie Silkenová, a v přítomnosti jedné z nejimpozantnějších bicích sad v Evropě, zahrají program plný těch nejznámějších filmových melodií, i melodií známých z dřívějších časů spíše z televize.

V programu zazní: Kmotr, James Bond, Růžový panter, Fantomas, Goyovy přízraky, Tenkrát na Západě, Policajt nebo rošťák, Piráti z Karibiku, Ať žijí duchové, Popelka, Nemocnice na kraji města, Sanitka, Arabela, Návštěvníci, Vltava, Novosvětská a nejslavnější české znělky a Večerníčky...aj. To vše doplní scéna navržená špičkovým stage designerem Martinem Hruškou, který je autorem absolutně nejlepších scén u nás... (z těch naposledy realizovaných např. Leoš Mareš v O2 Aréně, Rytmus, nebo Marpo...). Předprodej zajišťuje exkluzivně společnost Ticket-Art.

Více info: https://filmmusicnight.cz/

TICKET ART

Kontakt

The Best Forever s.r.o.
+420 736 511 785, info@thebest-forever.com

Sídlo společnosti a korespondenční adresa:
Náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov

IČ: 057 39 144, DIČ: CZ05739144
Společnost vedená u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 269863